Jump to content

Mini linkit


admin

Recommended Posts

Tähän viestiin kerätään listaa mini aiheisten sivujen osoitteista. Listaa päivittävät: admin ja global moderatorit

Ylimääräiset kirjoitukset/vastaukset poistetaan armotta tämän viestin perästä.

 

KOTISIVUJA

 

 - claymad  http://kotisivut.sytes.net/~claymad/ (classic)

 - Heppu  http://www.kolumbus.fi/heikki.haikonen/  (bmw)

 - Jayl  http://backup.pp.fi/Kotisivu/Backup.html (bmw)

 - JiiKoo  http://www.kolumbus.fi/marko.heiskanen/mini/  (classic)

 - Kaitzu  http://kotinetti.suomi.net/kaitzu/  (bmw)

 - miihcars  http://www.netikka.net/miihcars/ (classic)

 - Nik0  http://www.iitu.net/niko.html  (classic)

 

 

MINI KERHOJA

 

 - Mini Club Flying Finns   http://www.mcff.net/

 - Mini-Maailma  http://groups.msn.com/MiniMaailma/

 - Etelä-Karjalan ministit  http://www.ministit.k-netti.nu/main/frontpage.asp?wid=825

 - Mini-1000 Cup  http://www.minitonni.fi/

 

 - MINI2  http://www.mini2.com/  (bmw)

 - Mini Club Sweden  http://www.miniclubsweden.com/  (classic)

 - Cooper Sweden  http://www.miniclubsweden.com/  (bmw)

 - Minisevenclub Sweden  http://www.minisevenclub.com/  (classic)

 

 

MINI LEHDET

 

 - MC2 magazine  http://www.mc2magazine.com/

 - Mini magazine  http://www.minimag.co.uk/

 - MiniWord  http://www.miniworld.co.uk/

 - Mini International  http://www.mini.com/com/en/mini_international/index.jsp

 - New Mini  http://www.newmini.org/

 

 

MINI MYYJÄT

 

 - Viralliset mini sivut  http://www.mini.co.uk/

 - Viralliset mini sivut suomeksi  http://www.mini.com/fi/

 - Veljekset Laakkonen  http://www.laakkonen.fi/

 - Paradice cars  http://www.paradisecars.com/

 

 - P&L Mini  http://www.plmini.com/

 

 

MINI TIETOA

 

 - BMW Parts  http://www.realoem.com/bmw/select.do  (bmw)

 - Mini Manual  http://drcwww.uvt.nl/~bogaard/manual/  (classic)

 - AustinRover  http://www.austin-rover.co.uk/  (classic)

 - MC Register  http://www.minicooper.org/  (classic)

 - Mini Repository  http://www.minirepository.com/  (bmw)

 - Mini historia  http://en.wikipedia.org/wiki/Mini_Cooper

 - Mini manuaaleja  http://mini.nicehelp.co.uk/  (classic)

 - Minit Jyväskylän Suurajoissa:  Jumppis

 

 

MINI STYLE

 

 - Cooper Flags  http://www.cooperflags.com/

 - Roofstudio  http://www.miniusa.com/crm/roofstudio/

 - Mini Pirate  http://www.minipirate.com/

 

 

OSAT JA VIRITYS

 

 - Minitron  http://www.minitron.fi/

 - Brittiosa  http://www.brittiosa.com/

 - EuroRacing  http://www.euroracing.fi/

 

 - Webb Motorsport  http://store.webbmotorsports.com/  (bmw)

 - Automotive  http://www.terrysaytherauto.com/MINIcentral.htm

 - Mini-Madness  http://www.mini-madness.com/  (bmw)

 - Minispeed  http://www.minispeed.co.uk/  (bmw/classic)

 - MiniMania  http://www.minimania.com/  (bmw/classic)

 - Mini Sport  http://www.minisport.com/  (bmw/classic)

 - Promini  http://www.promini.com/  (bmw)

 - MossMini  http://www.mossmini.com/  (bmw)

 - Coopersport.ca  http://www.coopersport.ca/  (bmw)

 - Mini Spares  http://www.minispares.com/  (bmw/classic)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...